مد و زیبایی

لباس های مناسب فصل تابستان

برای تابستان بهتر است از مانتو های آزاد استفاده کنید تا جریان هوا روی سطح بدنتان بر قرار باشد و از تعرق زیاد جلوگیری شود. امروزه این سبک مانتو ها بسیار مد شده اند سعی کنید از طرح هایی انتخاب کنید که چین های فراوان و یا لایه های زیاد نداشته باشند. این طرح ها به دلیل آنکه مقدار زیادی پارچه روی هم قرار میگیرند، باعث گرما می شوند و مناسب فصل تابستان نخواهند بود. جنس پارچه مانتو نیز بسیار مهم است. به خاطر داشته باشید، برای تابستان مانتوهایی انتخاب کنید که با پارچه هایی خنک و نازک دوخته شده باشند. استفاده از الیاف طبیعی در فصل تابستان بیشتر توصیه میشود. پارچه هایی مانند لینن برای این فصل مناسبند. میتوان طرح های بسیار متفاوت و متنوعی را با این پارچه ها خلق کرد. که علاوه بر راحتی و خنکی لباس، کاملا شیک و به روز باشند.  میتوانید از مانتو های درس ایگو دیدن نمایید.

 

شلوار های گشاد

پوشیدن شلوارهای جذب و تنگ برای تابستان چندان دلچسب نیست. این شلوار ها باعث می شوند شما گرما را بیشتر احساس کنید و در نتیجه تعرق کنید که خود این امر مشکلات زیادی در پی دارد. از شلوار های گشاد درس ایگو استفاده کنید. خوشبختانه این روزها،شلوار های گشاد بسیار مد شده و طرفداران زیادی دارند. سعی کنید در تابستان از شلوار های نخی بیشتر استفاده کنید. و از شلوارهایی با جنس های ضخیم مانند شلوارهای جین دوری کنید. در صورتی که علاقه زیادی به شلوار های جین دارید می توانید از شلوار مام استایل و یا بوی فرند استفاده کنید که آزادترند. همچنین می توانید از سرهمی هایی که پارچه هایی سبک دارند نیز استفاده کنید.

 

دامن های خنک

استفاده از دامن های بلند و خنک، جایگزین بسیار مناسبی برای شلوار میباشند. پارچه های ظریف و خنک برای طرح هایی مانند دامن و یا دامن‏شلواری مناسب تر هستند.

 

شومیز های خنک را فراموش نکنید

لباسی که شما زیر مانتو بر تن می کنید، باید بسیار خنک و لطیف باشد تا شما را از گرما و تعرق به دور نگه دارد. لباس هایی از پارچه های لطیف مانند حریر برای شومیز تابستانی بسیار مناسبند.

 

شال سبک را از یاد نبرید

گرمای تابستان به میزان کافی آزاردهنده است. با شال های سنگین و ضخیم بیشترش نکنید. از شال های سبک و لطیف استفاده کنید. شال هایی از جنس حریر یا وال. این شال ها باعث تعرق شما نمیشوند. فارغ از آنچه که می پوشید، مواردی هستند که گرمای تابستان را مطلوب تر و ظاهرتان را شکیل تر می کند استفاده از عطر سرد و ملایم می تواند احساس خنکی را به شما منتقل کند. در تابستان از عطر های گرم و شیرین دوری کنید و عطرهایی با اسانس گیاهان و میوه ها استفاده کنید. این اسنس ها بویی از طبیعت و خنکی به همراه دارند.

 

1 دیدگاه در “لباس های مناسب فصل تابستان

  1. سارا گفت:

    بسیار مفید بود ممنون

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *